Czas na pierwsze zwycięstwo?.. Zwonowice na celowniku Granicy !

Tegoroczne rozgrywki idą z wiatrem do przodu, lecz niestety piłkarze rezerw Granicy jako beniaminek nie potrafią złapać silnego podmuchu pod skrzydła i odlecieć tak jakby tego oczekiwali kibice, trenerzy i oni sami. Granica ma bardzo młody zespół, w wiekszości to młodzieżowcy, którymi dyrygują doświadczeni Tomasz Kłus i grający trener Mateusz Łyżwa. Brak, lub niewielkie doświadczenie w piłce seniorskiej naszych zawodników można zauważyc gołym okiem. Co prawda kilku z nich liznęło już gry w wyższych ligach i zaliczyło debiut w klasie okręgowej, mimo to popełniają dużo błędów, co niestety przekłada się na wyniki. Z meczu na mecz widać postępy i miejmy nadzieję, że na tym nie poprzestaną, konsekwentnie trenując i udawadniając wszystkim, a przede wszystkim sobie, że są w stanie powalczyć o wiele, wiele więcej, nie tylko na tym poziomie rozgrywkowym. Niedzielny (06.09) mecz, kóry zostanie rozegrany na wyjeździe w Zwonowicach, będzie kolejnym sprawdzianem dla młodych wiekiem, ale wielkich ambicjami piłkarzy rezerw Granicy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30. Połtora godziny biegania i ostrej walki, zostawione serce i wszystkie siły na boisku muszą zaowocować pierwszym zwycięstem. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich sypmatyków na to spotkanie, nie z piwem i słonecznikiem w ręku, lecz z chęcią dopingu i pomocy tym 11 chłopaką na boisku. Pamiętajcie, KIBIC jest jak 12 zawodnik !